KURUMSAL

ADIGÜZEL İNŞAAT 1992'den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Adıgüzel İnşaat özellikle inşaat ve yapı malzemeleri alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Firmamız kurulduğu günden buyana inşaat malzemeleri, müteahhit, mantolama, dış cephe, taahhüt, izolasyon, gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş, böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar oluşturmuştur.

Adıgüzel İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla, ADG YAPI KİMYASALLARI’nın güvencesini vermektedir.

ADG YAPIKİMYASALLARI, ürün kalitesini daima en yukarda tutmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek için AR-GE ve eğitim ile birlikte kalite kontrol sistemlerine de büyük önem vermektedir. Ürün kalitesini etkileyen tüm hammaddeler, yarı mamuller ve üretimi tamamlanmış ürünler piyasaya arz edilmeden önce mutlaka gerekli kontrollerden geçirilmektedir.

Vizyonumuz
Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite
Her ADG Yapı Kimyasalları ürünü; farklı beklentilere, üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. ADG Yapı Kimyasalları standartları ulusal ve uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Mükemmellik
ADG Yapı Kimyasalları bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. "Sıfır Hata" politikası ADG Yapı Kimyasalları için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Misyonumuz
İnşaat ve yapı kimyasalları sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren ADG Yapı Kimyasalları’nın misyonu; üretim tesislerinde ve şantiyelerinde insani değerleri ön planda tutarak, doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden, planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.
Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir...

Değerlerimiz
• Sorumluluklarına ve Etik değerlere sahip çıkar; Sorumluluklarını müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştirir, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefler.
• Koşulsuz ve Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti politikası; Müşterisinin kalite beklentisini sürekli iyileştiren ve bu Hiyerarşik bir yapı içinde, birbirlerine sevgi ve saygı bağları ile bağlı insanlardan oluşur.
• Yönetim tarzı bütünleşiktir; “etkinlik” (sonuç alabilme becerisi),“verimlilik” (asgari kaynak kullanarak azami iş yapma), “kontrol” (denge ve sürdürülebilirlik) arasında optimum ilişkiyi gözetir.
• Bilgiye önem verir ; Bilgi ve tecrübesini müşterisi ile paylaşır.beklentinin üzerinde kalitede hizmet sunumunu sağlayan bir kalite politikası benimser. Müşterinin memnuniyeti ve ihtiyaçları esastır.
• ADG YAPI KİMYASALLARI bir ailedir ;

Saygılarımızla…

ANA SAYFA | KURUMSAL | MARKALAR | ÜRÜNLER | NEDEN ISI YALITIM | NEDEN SU YALITIMI | İLETİŞİM